Nasz serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z naszej strony oznacza, że wyrażasz zgodę na zapisywanie pilków cookies w swoim urządzeniu.
Zamknij

Serwis systemu rekuperacji

Przynajmniej raz w roku należy wykonać serwis systemu rekuperacji obejmujący kontrolę pracy rekuperatora i instalacji oraz weryfikację regulacji systemu po wykonanym serwisie. Serwis jest niezbędny do prawidłowego działania systemu rekuperacji i obejmuje:

 • czyszczenie wymiennika ciepła w rekuperatorze,
 • wymianę filtrów,
 • kontrolę instalacji,
 • kontrolę odpływu skroplin,
 • kontrolę i czyszczenie czerpni oraz wyrzutni,
 • kontrolę regulacji systemu wentylacyjnego i pomiar parametrów jego pracy,
 • czyszczenie filtra nagrzewnicy wstępnej,
 • kontrolę ustawień rekuperatora (m.in. ustawienia temperatury komfortu),
 • sprawdzenie wnętrza rekuperatora,
 • poprawność działania sterownika regulującego pracę rekuperatora,
 • serwis i kontrolę funkcjonowania urządzeń współpracujących z rekuperatorem tj. GWC, jednostka chłodząca Artic, nagrzewnica elektryczna wstępna/wtórna, elektrofiltr, nawilżacz powietrza
 • autotest urządzenia.

Interesuje mnie:

Zanim wezwiesz serwis skontroluj czystość filtrów oraz żaluzji czerpni. Sprawdź, czy ich zanieczyszczenie nie jest powodem wadliwej pracy centrali.

Dane osobowe

Szczegóły zamawianego serwisu

Jeśli na liście nie znajdziesz modelu swojej centrali, oznacza to że nie zajmujemy się jego serwisem

Dane firmy, która montowała rekuperator i instalację:

Opis awarii, wyświetlane komunikaty

Dokument sprzedaży

Dane do faktury

Uwaga!

Czas oczekiwania na kontakt i serwis może się nieznacznie wydłużyć. Zapewniamy, że robimy wszystko, co w naszej mocy, aby jak najszybciej i jak najlepiej Państwa obsłużyć. Prosimy o cierpliwość.

Ceny przeglądu w okresie gwarancyjnym:

 • rekuperatory AERIS, AerisNext, ComfoAir, ComfoAir Q, G-90, G-91, CA 500: 469 zł brutto przy przedpłacie i 519 zł brutto przy płatności po wykonaniu usługi (cena nie zawiera filtrów)
 • rekuperatory R-VENT / SALDA: 469 zł brutto przy przedpłacie i 519 zł brutto przy płatności po wykonaniu usługi (cena nie zawiera filtrów i dotyczy urządzeń o wydajności do 600 m³/h, koszty przeglądu urządzeń o wydajności powyżej 600 m³/h ustalane są indywidualnie z koordynatorem)
 • dodatkowe urządzenie współpracujące z rekuperatorem, tj. ComfoFond-L (gruntowy glikolowy wymiennik ciepła), nawilżacz powietrza NUBO, jednostka chłodząca Artic, chłodnica kanałowa itp.: 150zł brutto wykonywany w ramach jednej wizyty (cena nie zawiera filtrów i wkładów)

* zamówienie filtrów do przeglądu jest obowiązkowe - aktualna oferta na www.kupfiltry.pl

PROMOCJAZamawiając filtry wraz z przeglądem serwisowym otrzymasz 30% rabatu**. Filtry zostaną dostarczone przez serwisanta podczas wizyty.
**Promocje nie łączą się z innymi, rabat naliczany jest od ceny katalogowej i dotyczy tylko wyboru opcji "przy przedpłacie". Promocja nie dotyczy filtrów do central R-VENT i SALDA

Dla klientów, którzy posiadają umowy na montaż z naszą firmą (Roha Group Sp. z o.o.) w okresie gwarancyjnym dojazd serwisanta jest naliczany jako stawka ryczałtowa w wysokości 30 zł brutto.

Po okresie gwarancyjnym do powyższych cen dochodzą koszty dojazdu wg cennika serwisowego w wysokości 1,5 zł brutto za 1km liczony od najbliższego oddziału firmy do klienta i z powrotem. Szczegóły ustala Koordynator Serwisu podczas umawiania wizyty serwisowej.

W przypadku nieuzasadnionego wezwania Serwisu, ZGŁASZAJĄCY zobowiązuje się do pokrycia kosztów przejazdu Serwisu na trasie punkt serwisowy - miejsce naprawy - punkt serwisowy w kwocie 1,50 PLN brutto/km oraz wykonanych prac serwisowych w kwocie 240,00 PLN brutto/h za każdą rozpoczętą godzinę. Minimalna opłata za przyjazd serwisu wynosi 469,00 PLN brutto. Zgłaszający jest zobowiązany do zapewnienia swobodnego dostępu do urządzenia w celu przeprowadzenia prac serwisowych. Serwisant ma prawo odmówić naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej, jeśli dostęp do urządzenia lub elementów automatyki jest utrudniony.

Klauzula informacyjna

Administratorem danych osobowych jest Roha Group Sp. z o.o. (ul. Rudzka 9-11, 54-427 Wrocław). Administrator przetwarza dane w celu przesłania zamówionej przez Ciebie usługi. Podstawą przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes realizowany przez Administratora polegający na przedstawieniu swojej oferty. Podanie danych jest dobrowolne, ale ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości przedstawienia zamówionej oferty. Po spełnieniu celu, dla którego Twoje dane zostały zebrane, mogą one być przechowywane w celu wypełnienia ciążących na nas obowiązków prawnych, przykładowo w celu umożliwiającym rozpatrzenie reklamacji przez co najmniej 12 miesięcy lub w zakresie umożliwiającym dokonanie rozliczeń z tytułu świadczonych usług w okresie co najmniej 5 lat.

Odbiorcami danych, poza Tobą, mogą być podmioty świadczące usługi związane z obsługą systemów i oprogramowania informatycznego Administratora oraz podmioty współpracujące z Administratorem w zakresie wykonywanych usług. Masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania lub wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

System antysmogowy ALPHAclear

Czyste powietrze bez smogu w domu z rekuperacją!

Czytaj więcej